Whatsapp Destek
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Whatsapp Destek
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
  • 0538 317 36 73

GÖLBAŞI TELEVİZYON DUVARA MONTAJI 0538 317 3673

  • Ana Sayfa
  • GÖLBAŞI TELEVİZYON DUVARA MONTAJI 0538 317 3673

Hizmet Bölgelerimiz

GÖLBAŞI TELEVİZYON DUVARA MONTAJI 0538 317 3673

  Gölbaşı televizyon duvara montaj hizmetimizi, tüm müşterilerimize en kaliteli ve kapsamlı şekilde Ankara’nın tüm semtlerinde vermekteyiz. Sizler için teknik servisimiz 7/24 hazır. Ankara anten / uydu servisi olarak uygun fiyat, kaliteli hizmet, kısa sürede profesyonel çözüm garantisi sunuyoruz. 

En iyi kalitede TV duvara montaj askı aparatıçanak anten ayarıuydu tamiri, anten kurulumukanal ayarları, çoğaltıcı ihtiyacı için doğru adres. 0538 317 3673 Size en yakın uyducu olarak profesyonel ve uygun hizmetimizi sunmak için buradayız. Sinyal ve kanal arızalarından yeni uydu kurulumlarına tüm hizmetlerimize erişebilirsiniz. Uyducu arıyorsanız 7/24 sadece bir telefon mesafesindeyiz. Teknik ekibimiz sizler için her zaman hazır.

Ankara Televizyon Servisi (http://ankaratelevizyonservisi.com.tr) olarak uzun yıllardır Ankara’nın tüm semtlerinde siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. İşini özenle, güler yüzle yapan donanımlı personellerimizle kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşarak sorununuza çözüm garantisi sunuyoruz.

Ankara TV montaj – Ankara TV askı aparatı – Ankara televizyon montajı – Ankara televizyon askı aparatı – Ankara televizyon duvara montajı – Ankara televizyon tamiri – Ankara TV uydu sistemleri işlemleri için bizi arayabilirsiniz.

Ankara TV Montajı – Ankara TV Uydu Sistemleri

 Elinizde mevcut olan anteninizin ya da yeni anten teminimizle tam uydu TV sistemleri kurulumunuzu en hızlı ve sağlam şekilde çözebiliriz. Tek yapmanız gereken 0538 317 3673 numaralı hattı arayarak adresinizi vermeniz.

 TV montajı yanı sıra; Çanak anten kurulumuuydu kurulumu, uydu bakım & onarım & tamirat, TÜRKSAT anten kurulumukanal kurulumubina merkezi sistem kurulumu,  uydu sinyal seviye ayarı, merkezi sistem kurulumukanal tarama ve düzenlemeduvara televizyon montajı, uydu malzeme satışı, santral ile daire arası kablo tespiti, kopmuş uydu anten kablosu yenileme, ortak anten sistemi kurulumu ve bakımı, LNB değişimi ve satışı8’li LNB değişimi ve satışı, 4’lü LNB değişimi ve satışı, Digitürk, D-smart, Tivibu kurulumuçanak anten hizmetleri, televizyon tamiri, led değişimi ve her türlü arızanızın giderilmesi için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Çanak anten servisi ve uydu tamiri dahilinde olan her türlü kurulum, kanal ayarları, arıza işlemleri için 0538 317 3673 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

PROFESYONEL KADROMUZLA HİZMETİNİZDEYİZ.

Uydu Anten Kurulumu

 Uydu ve anten televizyonun sesli, görüntülü yayın yapmasını sağlayan araçlardır. Antenler uydunun gönderdiği sinyalleri alarak görüntüye çevirme işlevine sahiptir.

 Uydu sistemleri TV yayınları öncelikli olmak üzere iletişim amaçlı, bilimsel amaçlı, görüntüleme amaçlı gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Bu denli yaygın sistemin ise kendi içerisinde karmakarışık bir yapısı bulunmaktadır. Bilhassa televizyon yayınları için kullanılan uyduların ve antenlerin kurulumu, onarımı alanında donanımlı, profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Personellerimiz gerekli özeni göstererek arızanızı tespit edip en kısa sürede onarımını sağlamaktadır.

Ankara uydu anten servisi, Ankara uydu servisi, Ankara uyducu, Ankara uydu montaj, Ankara uydu arıza, Ankara uydu ayarı, Ankara uydu frekansı, Ankara uydu kurulumuAnkara çanak anten servisiAnkara çanak anten montaj

Çanak Anten Uydu Kurulumu

 Televizyon yayınlarının sorunsuz izlenebilmesi için antenin uyduya en iyi şekilde odaklanarak kurulması gerekmektedir. Bu da profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

 Uydu yayınlarının izlenebilmesi için uydu alış anteni, LNB ve uydu alıcı cihazları gerekmektedir. Kullandığımız cihazlar sağlam ve uzun ömürlüdür. Bu cihazların kurulum aşamasındaki kullanımı uzmanlık gerektirmektedir. İşinin ehli tarafından yapıldığında ömrü uzun olur.

Genel olarak uydu arızalarının en çok karşılaştığımız sebebi;

• LNB’nin bozulması, sert hava koşulları veya korozyon gibi etkenlerden dolayı zamanla kalitesi düşmekte ve onarımı / değişimi gerekmektedir. Bu noktada bizlerle iletişime geçtiğinizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

LNB Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Tekli, çiftli, 4 girişli ve 8 girişli olarak satılmaktadır. Önemli olan nokta ne kadar TV kullanılacaksa LNB’de o kadar giriş olmalıdır. Örneğin Evinizde ya da iş yerinizde 3 TV kullanacaksanız 4 girişi olan LNB sizin için yeterli olacaktır. Tavsiye ettiğimiz ise tekli LNB’lerdir çünkü giriş sayısı arttıkça LNB’nin işi zorlaşmakta uydu cihazına gönderilen sinyalin kalitesi düşmektedir. Bunlardan dolayı LNB ve diğer cihazların ayarları kaliteleri oldukça önemlidir. Biz de size kullandığımız cihazlarla ve malzemelerle orijinal, kaliteli hizmet sunuyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Evinizde ya da iş yerinizde arıza olduğunda, kurulum gerektiğinde bu sektörde;

• Yıllanarak müşterilerin güvenini kazanan,

• Kaliteli cihazlarımız ve donanımlı kadromuz sayesinde sağlam işler yapan

• Uygun fiyat ve kesin çözüm garantisi veren bir firma olmamız bizi tercih etmenizde önemli etken olacaktır.

• Tüm işlerimiz garantilidir. Ürünlerimiz orijinaldir.

• Servis hizmeti bedeli dışında ücret talep etmiyoruz. (kullanılan malzeme ve cihazlar kullanım oranı kadar ücrete dahil edilmektedir.)

• Ekibimiz; olası tüm arıza durumlarında müdahale edebilecek, onaracak düzeyde kendini geliştirmiş ve uzman kişilerden oluşmaktadır.

Nasıl Ulaşabilirsiniz?

 Uygun fiyata kaliteden ödün vermeyen bir işletmeden yardım almak için;

0538 317 3673 Numaramızdan bizimle iletişime geçerek ustalarımızın en kısa sürede adresinize ulaşmasını, probleminizi çözmesini sağlayabilirsiniz.

 

0538 317 3673

EN ÖZEN GÖSTERDİĞİMİZ KONU, DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER…